+370 615 21165
Skype
 • +

  "Ačiū. Buvo lengva ir malonu filmuotis ir dar smagiau žiūrėti, žiūrėti, žiūrėti......"

 • +

  „Malonus bendravimas, sąžiningas požiūris į darbą – viso to rezultatas labai mus pradžiugino.“

 • +

  „Labai labai Jums didelis ačiū už mūsų nuostabiausios dienos fantastiškas akimirkas !!!!“

 • +

  „Norim padėkoti už nepriekaištingai atliktą darbą: vestuvių filmą ir trumpąjį video klipuką. Jūs išpildėt visus mūsų lūkesčius, įamžindami mums svarbią gyvenimo dieną. Dar kartelį labai dėkojame.“

 • +

  „Nuoširdžiai dėkojame už nuostabiai įamžinta svarbiausia mūsų gyvenimo diena. Visa tai buvo be galo profesionalu, originalu, o svarbiausia nuoširdu. Kaskart bežiūrint užplūsta šilčiausi jausmai ir taip noris sugrįžt į tą dieną ....“

 • +

  „Ačiū už įamžintą nuotaiką, nepastebimą filmavimą ir linksmą būdą. Džiaugiamės ir esame labai patenkinti, kad mūsų dieną įamžinote Jūs. Sukūrėte puikų filmą, kuris leidžia vėl ir vėl sugrįžti ir pajusti tą ypatingą nuotaiką. Didelis ačiū.“

Kelionė dviese tik prasideda...

įamžinkit gražiausias akimirkas, kad visą gyvenimą galėtumėt džiaugtis kelio pradžia

PASIRUOŠIMAS

Pirmo susitikimo metu aptariame Jūsų pageidavimus, mintis ir lūkesčius dėl šventės filmo. Sudarome sutartį, kad aptartos detalės būtų sėkmingai įgyvendintos

FILMAVIMAS

Profesionaliai filmuoju vestuves, krikštynas, gimtadienius ir kitas šventes. Nufilmuotą vaizdo medžiagą derinu su Jūsų ar mano parinkta muzika, siekiant filme perteikti Jūsų dienos nuotaiką.

KŪRYBA

Filmas – nuo 30 min iki 2 val., trukmė priklauso nuo Jūsų pageidavimų. Sukuriamas ir trumpas – vienos dainos videoklipas.

HD raiškos filmas perkeliant į Jūsų kompiuterį arba įrašomas į Blue Ray diską. Jūsų patogumui filmą įrašome į grafiškai apipavidalintą DVD diską su scenų pasirinkimo meniu. Galite užsakyti papildomas kopijas, kaip prisiminimo dovanas artimiesiems.

KUR

Filmuoju visoje Lietuvoje.

KIEK

Paslaugų kaina priklauso nuo filmavimo trukmės, vietovės ir šventės datos ar ypatingų Jūsų pageidavimų.

Jūsų šventei galiu rekomenduoti fotografus, muzikantus ar sodybas.

 

 

Švenčių filmai – tai nesuvaidintos ir nuoširdžios emocijos – dokumentika apie žmones švenčiančius gyvenimą. Dalyvaudamas didžiausiose šventėse – vestuvėse, krikštynose ir jubiliejuose – stengiuosi užfiksuoti visa kas atspindi tos dienos nuotaiką ir emocijas, siekiant sukurti filmą, vertą laiko išbandymų. Tikiu, ir tikiuosi, kad video prisiminimai padės Jums išlaikyti dalelę ilgai planuotos šventės ilgam. 10 metų patirtis, porų atsiliepimai ir komentarai man padeda tobulėti. Idėjos, technologijos ir įranga – tai ką nuolatos stengiuosi atnaujinti. Nuoširdus bendravimas, įsiklausymas ir bendradarbiavimas – tai nekintamos vertybės, kurių laikausi kuriant gyvenimo filmus kartu su Jumis. Čia pateikiu keletą video ištraukų. Jei Jus domina mano darbai – susisiekime, kad aptartume Jums rūpimus klausimus detaliau.
 1. Viktorija ir Petras sako:

  Esame labai dėkingi už profesionalų darbą, šiltą bendravimą ir nuostabiai įamžintas akimirkas!!! AČIŪŪŪ :) Sėkmės Jums!!!

 2. Neringa ir Eduardas sako:

  Nuoširdžiai dėkojame už įspūdingą video klipą ir filmą. Jūsų profesionalumo dėka buvo įamžinta viena nuostabiausių mūsų gyvenimo akimirkų. Tikimės gražaus bendradarbiavimo ir ateityje. Sėkmės Jums Jūsų darbe. Esate tikras savo srities profesionalas! Telydi Jus Dievo malonė.

 3. Dovilė ir Žygimantas sako:

  Tariame nuoširdų ačiū filmuotojui Artūrui už puikų, šiltą, nuostabų mūsų gražiausios dienos – vestuvių – filmą ir video klipą:) Ačiū už nuoširdumą, šiltą bendravimą, profesionalumą, už išpildytus lūkesčius ir svajones :) Esame patenkinti, jog pasirinkome būtent Jus! Linkime Jums begalinės sėkmės ir tikimės dar susitikti :)

 4. Dovilė ir Žygimantas sako:

  Norėtume nuoširdžiai padėkoti filmuotojui Artūrui už puikų, šiltą ir nuostabų mūsų gražiausios dienos – vestuvių – filmą ir video klipą, už išpildytus lūkesčius ir svajones, už nuoširdų bendravimą, profesionalumą, už pačias tikriausias įamžintas akimirkas :) Esame labai patenkinti, jog pasirinkome būtent Jus! Linkime jums begalinės sėkmės ir tikimės dar susitikti :)

 5. Inga ir Andrius sako:

  Nuoširdžiai dėkojame Artūrui už gražiai įamžintą mūsų šventę. Likome sužavėti Jūsų darbu. Vestuvių video filmas-fantastiškas!!! Video klipas- įspūdingas!!! Mūsų diena, kartu su Jumis, buvo nepakartojama. Ačiū už Jūsų šiltą ir nuoširdų bendravimą, patarimus, kūrybiškas idėjas, profesionalumą ir rūpestingą darbą. Linkime gražių akimirkų ir niekada neprarasti meilės ir įkvėpimo savo darbui. Tikimės, kad susitiksime dar ne kartą! Iki pasimatymo!

 6. Jolanta ir Adomas sako:

  Nuoširdžiausiai norime padėkoti Jums už visus lūkesčius pateisinusį nuostabų filmą. Už nuoširdų bendravimą,tikrumą,šypsenas,palaikymą, patarimus ,paprastumą bei profesionalumą. Sakome patį didžiausią Ačiū Jums. Sekmes linkime toliau darbuojantis:)

 7. Raimonda ir Aleksandras sako:

  Norime dar kartą padėkot Artūrui už pateisintus lūkesčius:). Už jaukų ir šiltą bendravimą, pastebėtas ir įamžintas gražias akimirkas. Džiaugiamės filmuota medžiaga ir rekomenduojame visiems protingiems, paprastiems žmonėms, norintiems profesionalumo ir originalumo:)

 8. Irida ir Justas sako:

  Nuoširdžiausiai Ačiū Jums!!!!!!!!!!!! Už neabejotiną profesionalumą, įamžinant musu svarbiausią gyvenimo šventę. Už nuoširdų bendradarbiavimą, už musų lūkesčių išpildymą bei pačių mums svarbiausių akimirkų užfiksavimą. Be abejonės esate Talentinga ir Kūrybinga asmenybė. Rekomenduosime visiems… Ir tikime, jog galbūt turėsime dar nors vieną galimybę pasinaudoti Jūsų paslaugomis. :)

 9. Laura ir Gedas sako:

  Taip puikiai atliekančio savo darbą tikrai reikia paieškoti. Nors ir metai jau prabėgo po vestuvių, bet vis neatsibosta žiūrėti filmo. Labai dėkingi šiam nuoširdžiam ir maloniam žmogeliukui už visas įamžintas akimirkas ir atsidavimą darbui, kurį atlieka. Dėkui dar kartelį ;)

 10. Erika ir Laurynas sako:

  Didelis AČIŪ, Artūrai Jums už nuostabų filmą!!! Už puikiai įamžintą mūsų šventę. Sėkmės Jums tolimesniuose darbuose, ir toliau stebinkite savo klientus nuostabiais darbais ;)

 11. Jovita ir Maksim sako:

  Mums svarbiausią gyvenimo dieną buvo įamžintos pačios nuostabiausios akimirkos, kurios išliks ne tik mūsų atmintyje, bet ir nufilmuotame vestuvių filme. Pasirinkom labai šaunų filmuotoją , kuris pateisino ir išpildė visus mūsų lūkesčius ir net juos pranoko. Labai esame dėkingi filmuotojui, kuris profesionaliai atlieka savo darbą. Ačiū Jums už gražias įamžintas akimirkas. Rekomenduojame rinktis šį filmuotoją ir neliksit nesivylę:)

 12. Laura ir Tomas sako:

  Jūsų filmas pranoko mūsų lūkesčius. Esame labai dėkingi, kad būtent Jūs įamžinote mūsų šventę. Linkime Jums ir toliau stebinti klientus savo profesionaliais darbais, šiltu bendravimu, neblėstančiomis idėjomis. Ačiū Jums.

 13. Lina ir Rolandas sako:

  Vestuvės – dviejų žmonių šventė, kai visos šios dienos akimirkos ir net menkiausios detalės privalo būti įamžintos. Esame be galo laimingi, kad jau šimtąjį kartą peržiūrint savo vestuvių filmą, vis dar po kūną bėgioja šiurpuliukai. Labai norim padėkoti Jums už profesionaliai sustabdytas gražiausias šventės akimirkas. Dėkojame už rezultatą ir malonų bendravimą per vestuves. Jūs patikote ne tik mums, bet ir visam pulkui, svečiams. Jei kas ateityje pasiteiraus gero operatoriaus, tikrai žinosim ką rekomenduoti:)

 14. Agne ir Aleksandras sako:

  Dėkojame už puikiai atliktą darbą, nuoširdų ir malonų bendravimą, puikius patarimus ir realizuotas idėjas, už tai kad ne tik išpildėte, bet viršijote mūsų lūkesčius, už kantrybę ir pagalbą bei už nuostabiai įamžintą prisiminimą! Didelis ačiū! REKOMENDUOJAME KITIEMS IŠ VISOS ŠIRDIES !

 15. Edita ir Laurynas sako:

  Dar karteli dėkojame už nepakartojamą mūsų vestuvių video! Likome labai patenkinti jūsų darbu, bendravimu, požiūriu ir geromis emocijomis! Ačiū!

 16. Jolita & Tomas sako:

  „Esame begalo dėkingi už svarbiausios mūsų dienos įamžinimą… už nuoširdumą, geros nuotaikos prieskonius… originalias idėjas… už nuostabų… romantišką… meilės filmuką, kuris kaskart žiūrint suvirpina širdis!!! „

 17. Vilma & Vytenis sako:

  Ir trims metams prabėgus, vis norisi pasižiūrėti dar ir dar kartą. Artūrai, dar kartą didelis ačiū už įamžintą mūsų nuostabiąja dieną!

 18. Alina & Andrėj sako:

  „Malonus bendravimas, sąžiningas požiūris į darbą – viso to rezultatas labai mus pradžiugino.“

 19. Edita & Laurynas sako:

  „Ačiū. Buvo lengva ir malonu filmuotis ir dar smagiau žiūrėti, žiūrėti, žiūrėti……“

 20. Kristina & Šarūnas sako:

  „Nuoširdžiai dėkojame už nuostabiai įamžinta svarbiausia mūsų gyvenimo diena. Visa tai buvo be galo profesionalu, originalu, o svarbiausia nuoširdu. Kaskart bežiūrint užplūsta šilčiausi jausmai ir taip noris sugrįžt į tą dieną ….“

 21. Inga & Nerijus sako:

  „Norim padėkoti už nepriekaištingai atliktą darbą: vestuvių filmą ir trumpąjį video klipuką. Jūs išpildėt visus mūsų lūkesčius, įamžindami mums svarbią gyvenimo dieną. Dar kartelį labai dėkojame.“

 22. Skirmantė & Richard sako:

  „Ačiū už įamžintą nuotaiką, nepastebimą filmavimą ir linksmą būdą. Džiaugiamės ir esame labai patenkinti, kad mūsų dieną įamžinote Jūs. Sukūrėte puikų filmą, kuris leidžia vėl ir vėl sugrįžti ir pajusti tą ypatingą nuotaiką. Didelis ačiū.“

 23. Aliona ir Andrėj sako:

  „Labai labai Jums didelis ačiū už mūsų nuostabiausios dienos fantastiškas akimirkas !!!!“

PARAŠYKITE SAVO ATSILIEPIMĄ

SUSISIEKIME

Telefonas +370 615 21165
El. paštas arturas@artvideo.lt
Skype arturasg21
Facebook ArtVideo

TURITE KLAUSIMŲ

P A T K P Š S
Kraunama...
<< Ankstesnis | Sekantis >>
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31